Penzion Paseka
Datum příjezdu
Datum odjezdu

Vybavení a služby - Penzion Paseka

  • Rádi vás ubytujeme i s vaším psem nebo jiným domácím zvířetem.
  • Řidiči ocení možnost parkování zdarma přímo u objektu.
  • Pro práci i zábavu poskytujeme bezdrátový internet zdarma.
  • Televize není součástí vybavení.

Ubytování a služby - Penzion Paseka

V penzionu pro Vás máme v nabídce 1 jednolůžkový a 2 dvoulůžkové komfortní pokoje a 4 dvoulůžkové prostorné apartmány s možností až dvou přistýlek. Celková ubytovací kapacita je 16 lůžek. Všechny naše pokoje máme vybavené vlastním sociálním zařízením, koupelnou se sprchou nebo s vanou a pohodlným zámeckým nábytkem. Apartmány navíc disponují vlastní kuchyňkou a lednicí.

Stravování - Penzion Paseka

Rádi Vám zajistíme chutné a bohaté snídaně, které jsou podávány v sousedním hotelu Aplaus. Celodenní stravování je možné v místních restauracích, kde Vám připraví vynikající české i mezinárodní pokrmy.

Okolí - Penzion Paseka

Penzion leží přímo v historickém srdci města Litomyšl. V blízkosti můžete navštívit Kozlov u České Třebové, románskou rotundu sv. Kateřiny, zámek Nové Hrady nebo Choceňský zámek. Navštívit můžete také národní park Toulovcovy maštale, kde naleznete jedinečné přírodní zajímavosti a přírodní památky. Pardubicko nabídne také bohaté sportovní využití. Nachází se zde řada cyklostezek, turistických tras a lyžařských areálů. Východní Čechy jsou častým turistickým cílem a není divu proč.

Další informace - Penzion Paseka

Recepce Pensionu Paseka se nachází v Hotelu Aplaus. Snídaně není obsažena v ceně ubytování, ale je možné si ji zakoupit při rezervaci ubytování v Hotelu Aplaus, kde se snídaně současně i podávají. Snídaně se podávají v časech: PONDĚLÍ až PÁTEK – 7:00 – 10:00, SOBOTA a NEDĚLE 8:00 – 10:00.